Polisport Bilby

Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka Cyklo-eshop.cz

Skladem • Více variant120 Kč97 % • 347 recenzíDalší informace
Info v obchodu120 Kč340 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • Více variant% Slevový kód49 Kč92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta49 Kč97 % • 288 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant89 Kč93 % • 18 987 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč97 % • 10 717 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Do 3 dnů • Více variant119 Kč96 % • 8 770 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v okolokola.cz

• Výhoda přední sedačky je že vidíte na dítě a dítě má rozhled
  • , zakoupeno v www.kolobike.cz

• "vícebodový/vícepruhový" pás

Moje první kolo-sedačka. Vozím 15 kg prcka, spíš kratší trasy a zatím vše ok, přežila i pár přejetých děr a nešvarů našich českých cest. Nasazování sedačky/sundávání je fajn, upgradovaný pás taky super. Mám pánské kolo 26" (nesedí sice přesně nad prostředkem zadního kola, ale to jsem dle instruktáž. videa tušila už před koupí) a funguje. Montáž jsem zvládla sama, jako laik ;).

Nosnost
22 kg
3.9 kg
Samonosné
Uchycení
zadní

Kvalitní dětská sedačka POLISPORT Bilby, zadní verze s úchytem na sedlovou trubku o průměru 28-40 mm. Sedačka disponuje nastavitelnými opěrkami na nohy s bezpečnostními popruhy, pětibodovým bezpečnostním pásem pro zajištění dítěte a odnímatelnou výstelkou. Montáž je velmi rychlá a jednoduchá.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant75 Kč98 % • 534 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v 123kolo

• Bezva sedačka pro vnoučata
  • , zakoupeno v okolokola.cz

• Výhoda přední sedačky je že vidíte na dítě a dítě má rozhled
  • , zakoupeno v www.kolobike.cz

• "vícebodový/vícepruhový" pás

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant75 Kč98 % • 534 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v AGbike.eu

• Na plastový výrobek celkem slušná úroveň zpracování.
    • Montáž ok
    • Montáž dítěte taky ok :)
    • Musel sem sundat nosič ze zadního kola, překážel při montáži kovové vidlici sedačky. Ale to je možná tim, že máme poměrně malý rám kola. Nevim. Každopádně jsme chtěli mít na kole nosič i sedačku. Nemáme...
  • , zakoupeno v Cyklomania.cz

• mírná polohovatelnost do lehu
    • možnost horizontálního nastavení vzdálenosti od tyče
    • rychloupínák (kostka)
    • vybrání pro helmu (avšak až pro větší děti)
    • 5-bodové uchycení
    • jistící pásek pro přichycení k tyčce sedla
    • polohovatelné nožní stupačky
    • popruhy jsou velmi dlouhé i při maximálním zkrácení – dítě kolem 1 roku je volné, pásy se musí zkracovat vlastním úsilím (přešít konce, obmotat, udělat uzle atd.)
    • uchycení spodního pásu je příliš u kraje – dítě sjíždí, nesedí rovně
    • není možné sundat polstr na vyprání (nelze povolit spodní pás)

Celkově jsem spokojen s tím, co sedačka umožňuje, avšak je tu i několik zbytečných nelogičností, se kterými jsem se musel smířit.

• , zakoupeno v Cyklomania.cz

Jednoduchá instalace - nemusí se zasahovat do představce. Funguje mi na kole Specialized Rockhopper. Malý je nadšený a je za super cenu.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• široké uchycení díky kterému jsem musel odpojit lanko přední přehazovačky

Doporučuji.Jsme spokojeni.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Tuto sedačku používáme na koloběžce Kostka a sedačka zcela splnila naše očekávání.

• , zakoupeno v Kola-online.cz

• Pětibodový pás zajišťuje kvalitní bezpečné připoutání dítěte.
    • Zatím nic

Sedačka je deklarována pro kola velikosti 26/28", bez problému pasuje i na kolo 29" se standardním "pánským" rámem (hard tail).