Nejnovější recenze ze sekce Sedačky na kolo

Ověřený zákazník AGbike.eu Tomáš

Přidáno: 3. září 2020

Zakoupeno v AGbike.eu

• Na plastový výrobek celkem slušná úroveň zpracování.
  • Montáž ok
  • Montáž dítěte taky ok :)
  • Musel sem sundat nosič ze zadního kola, překážel při montáži kovové vidlici sedačky. Ale to je možná tim, že máme poměrně malý rám kola. Nevim. Každopádně jsme chtěli mít na kole nosič i sedačku. Nemáme...

Ověřený zákazník OBCHODTH.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 24. srpna 2020

Zakoupeno v OBCHODTH.CZ

• možnost dokoupit upínací patku na druhé kolo. dítě zcela spokojené s pohodlím

Přidáno: 24. srpna 2020

• možnost uchycení i na 29" kolo
  • kvalitní provedení
  • při prvním posazení dítěte upadla jedna opora pro nohy , ulomila se jedna západka, čekal bych větší pevnost, snad jen vadný kus, slíbili, že zkusí poslat jiný
Thule RideAlong Lite

super věc

Ověřený zákazník Sportega.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. srpna 2020

Zakoupeno v Sportega.cz

• Funkčnost, design, možnost seřízení a nastavení

Zatím testujeme, ale vypadá to, že jsme se trefili...

Přidáno: 12. srpna 2020

Zakoupeno v Cyklomania.cz

• mírná polohovatelnost do lehu
  • možnost horizontálního nastavení vzdálenosti od tyče
  • rychloupínák (kostka)
  • vybrání pro helmu (avšak až pro větší děti)
  • 5-bodové uchycení
  • jistící pásek pro přichycení k tyčce sedla
  • polohovatelné nožní stupačky
  • popruhy jsou velmi dlouhé i při maximálním zkrácení – dítě kolem 1 roku je volné, pásy se musí zkracovat vlastním úsilím (přešít konce, obmotat, udělat uzle atd.)
  • uchycení spodního pásu je příliš u kraje – dítě sjíždí, nesedí rovně
  • není možné sundat polstr na vyprání (nelze povolit spodní pás)

Celkově jsem spokojen s tím, co sedačka umožňuje, avšak je tu i několik zbytečných nelogičností, se kterými jsem se musel smířit.

Přidáno: 11. srpna 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

• odpovídá poměru cena x výkon
  • snadná montáž
  • absence polstrování na bezpečnostních pásech

Přidáno: 10. srpna 2020

Zakoupeno v Cyklomania.cz

Jednoduchá instalace - nemusí se zasahovat do představce. Funguje mi na kole Specialized Rockhopper. Malý je nadšený a je za super cenu.

Just One Baby 5.1

Just One Baby 5.1

Ověřený zákazník MALL.CZ Upstairs007

Přidáno: 3. srpna 2020

• nízká cena
  • chybí návod k montáži
  • nedostatečný obal - pouze v igelitovém pytli
  • nevypadalo to bezpečně

S ohledem na to, že sedačka nebyla vybavená návodem k montáži ani použití a tento jsem nedohledal ani na internetu, nevěděl jsem jestli to mám přidělané a nastavené správně.
Při použití to vypadalo, že má dítě smyčku kolem krku.. zboží sem vrátil.
Sedačka byla vlivem dopravy bez krabice nebo jiné ochrany omlácená.

Bellelli Tiger Relax B-Fix

Bellelli Tiger Relax B-Fix

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 2. srpna 2020

• Oproti starší verzi nemá bezpečnostní zapínání pásu, uchycení sedačky k rámu kola je jen a pouze plast. Nemá polstrování na pásech. Celkově působí dost levně. Prostor na nožičky je dost malý. Oproti předchozí verzi se hooodně šetřilo...

Hamax Caress

Hamax Caress

Ověřený zákazník kupkolo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. července 2020

Zakoupeno v kupkolo.cz

• Snadná montáž.
  • Nízká hmotnost.
  • Ramenní popruhy odírají krk dítěte.

Naše první sedačka. Po dvou kratších vyjížďkách jsme zatím spokojeni. Jízda V sedačce je komfortní.

Poměrně nešikovně řešené ramenní popruhy, které odírají dítěti krk. Je vhodné doplnit látkovými návleky s polstrováním vlastní výroby.

Ověřený zákazník AGbike.eu LD

Přidáno: 30. července 2020

Zakoupeno v AGbike.eu

Za tu cenu je to v pohodě a pasuje i na trochu nestandardní rám. Děti do toho "pasujou" v pohodě.

Ověřený zákazník MALL.CZ Luky

Přidáno: 22. července 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

• široké uchycení díky kterému jsem musel odpojit lanko přední přehazovačky

Hamax Kiss

Ověřený zákazník Sportega.cz martin

Přidáno: 13. července 2020

Zakoupeno v Sportega.cz

• jednoduchá montáž
  • dítě drží bezpečně na místě
  • polohovací

Po přečtení recenzí na jiné sedačky jsem neriskoval a vzhledem ke skvělým zkušenostem z držáků na auto jsem volil rovnou thule a nebyla to rozhodně špatná volba... montáž easy hned, nacvaknutí sedačky rychlé, dítě drží bezpečně, vyzkoušeno i za hranou doporučených limitů pro styl jízdy O:-)

Ověřený zákazník MOJEKOLO.CZ Exi

Přidáno: 13. července 2020

Zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

• Snadná instalace
  • Prcek si jí ihned oblíbil
  • Možnost nastavení sklonu až o 20° - lze i jednou rukou za jízdy

Přidáno: 11. července 2020

Doporučuji.Jsme spokojeni.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 9. července 2020

(naposledy upraveno 9. července 2020)

• bytelně vytvořená skořepina sedačky
  • pásy na upnutí dítěte
  • dobře drží k rámu kola
  • nekvalitně provedení jisticího pásku přes nožičky dítěte (nárt)
  • nekvalitně provedení jištění podpěry nožiček
  • NEDOPORUČUJI sedačku kvůli bezpečnosti

Jelikož se nám narodil chlapeček (nyní 14 měsíců, 10kg, noha vel. 19) a je to pro nás to nejcennější co s manželkou máme, tak jsme se rozhodli zainvestovat do "kvalitní a bezpečné" sedačky na kolo. Dle recenzí a to i zde na Heuréka.cz padla volba na THULE.
Při prvním nasazení na kolo a jízdou kolem domu s chlapečkem (10 min) se zdálo vše v pořádku. Skořepina sedačky super, polohování sedačky super, upevnění a stabilita na kole taky super. Vše se zdálo v pořádku a my jsme spokojeně vyrazili na dovolenou.
První jízda po cyklostezce cca 10 km jsme dorazili do cíle a bylo vidět že podpěry nožiček co se nastavily jsou volné a nožičky malý vyvlékl z bezpečnostních popruhů. Ano vyvlékl, neodepnuly se! Vzal jsem to jako svoji chybu, že jsem něco špatně udělal. Druhý den výlet 20 km z toho 3/4 cesty po cyklostezce. Před jízdou vše zkontrolováno a chlapečka jsem upevnil tak, jak se má dle doporučení výrobce. Jisticí zámky na podpěrách nohou jsem zkontroloval a také jistící pásky přes nárty. Zde už jsem viděl menší problém, jelikož pokud nastavíte pásku na nejmenší velikost, tak je pořád dost velká a nedokáže pořádně nohu přes nárt zafixovat. Naopak když ji nastavíte na maximální velikost, tak se vám tam vejdou, tak 2 dospělé nohy na sebe...NECHÁPU. Takže vše jsem nastavil, tak jak mi to sedačka dle výrobce dovolila. Během jízdy se mi 5x !!! uvolnil chlapeček v nožičkách a to tak, že podpěra se v jištění uvolnila a spadla dolů. Samozřejmě jistící pásek, jak byl volnější, jelikož se nedá víc utáhnout, tak chlapeček dokázal nohy z toho vyvléci bez vycvaknutí pásku. Samozřejmě měl z toho srandu a vždy mě hned kopl do zadku a já věděl, že je něco špatně.
A teď co mě naštvalo nejvíce. Při cestě domů a po novém upnutí do sedačky, což malému už začalo vadit a byl neklidný se před ukončením jízdy rozčílil a kopl párkrát nožičkami a opět spadly obě podpěry a nohy vyvlékl z pásku a dokázal se tak rychle protočit v trupu, že kdyby ho nepodržely pásy nebo plastová přezka pásů by byla nekvalitně udělaná jako podpěry nohou s jisticími páskami, tak malej ze sedačky SPADL na zem.

Shrnutí: Zde je přesný důkaz toho, že dle recenzí, značky a ceny se nedá řídit. Chtěl jsem to nejlepší bez ohledu na peníze a dostal jsem od vyhlášené značky Thule tenhle nebezpečný výrobek.

Dle mého hodnocení bych dal tak 30%.

Jelikož mi to Heureka.cz nedovolí a mám dle hvězdiček na výběr 20% nebo 40%, tak dám 20%, jelikož si 40% si výrobek určitě nezaslouží!

Krátké video:

Video celé s komentářem:

Ověřený zákazník OBCHODTH.CZ Registrovaný uživatel

Přidáno: 7. července 2020

Zakoupeno v OBCHODTH.CZ

Sedačka je pevná, stabilní, pěkně vystužená a vypadá bezpečně.

Přidáno: 7. července 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

Tuto sedačku používáme na koloběžce Kostka a sedačka zcela splnila naše očekávání.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25